ponuka interiér

Siete pro hmyzu

Siete proti hmyzu

Základom pevných okených sietí je rám vyrobený z extrudovaných hliníkových profilov, v ktorom je natiahnutá sieťovina. Každá sieť sa vyrába presne na mieru zameraného otvoru okna.

V ponuke máme niekoľko typov sieťok proti hmyzu pevných, ktoré sa líšia od seba predovšetkým spôsobom uchytenia. Technický pracovník Vám poradí pri zameraní a doporučí Vám najvhodnejšie riešenie v závislosti od konkrétnej situácie. Pevné sieťky proti hmyzu sa dajú pripevniť pomocou otočných obrtlíkov bez vŕtania alebo ak je to nevyhnutné, osádzajú sa okná pomocou obrtlíkov, ktoré sa upevňujú o rám okna malými skrutkami.

Farebné prevedenie závisí od želania zákazníka, základnými farbami protihmyzových sietí sú biela a hnedá, na želanie je možné striekať profily do stupnice RAL alebo je možné dodať rámy v renolite v niekoľkých odtieňoch drevoimitácií.

Výhody pevnej okenej siete proti hmyzu:
  • extrudovaný hliníkový rám
  • osadenie bez akéhokoľvek zásahu do okeného rámu
  • vhodné pre vačšinu okených systémov
  • možnosť osadiť rám s kefkovým tesnením pre dokonalé utesnenie
  • široká farebná škála vzorkovníku RAL
  • drevoimitácie podľa aktuálneho vzorkovníku
  • možnosť atypických rozmerov
  • oblúkové aj šikmé prevedenie
Viac v relizáciach

Posuvné sieťové dvere

Posuvná sieťka na dvere sa montuje tam, kde je jedno okno fix a druhé otváracie. Sieťku vďaka posuvnému systému jednoducho a ľahko zasuniete.

Zasunutím posuvných sietí na fix okna zabezpečíte odloženie sieťky počas zimných mesiacoch. Nemusíte posuvnú sieťku odnímať a odložiť do garáže.

Viac v relizáciach

Sieťové dvere

Sieťové dvere môžu byť navíjacie, posuvné a pevné. My Vám v tejto sekcii ponúkame pevné sieťové dvere, ktoré sú cenovo dostupné z pomedzi týchto variant dverí.

Pevné dvere sa používajú na zabránenie vniknutiu hmyzu do miestnosti a prekrytie celého otvoru. Pomocou pántov a magnetov.

Viac v relizáciach

Sieťka na strešné okno

Sieťky proti hmyzu na strešné okno. Sieťky proti hmyzu rolovacie majú sieťovinu navinutú na pružinovej hliníkovej tyči a v hornej polohe je sieťovina chránená v elegantnej hliníkovej kazete.

Bočné lišty, tzv. nohy, sú opatrené kefkovým tesnením pre dokonalé utesnenie.

Viac v relizáciach

Plissé sieťka

Dverové PLISSE siete sú našim najexkluzívnejším produktom, na ktorý sme patrične hrdí. Tieto siete sa vyznačujú elegantným prevedením a jedinečným technickým spracovaním.

Svojou výnimočnou konštrukciou sú predurčené na veľké plochy (šírka na viac ako 4 metre) a zároveň sa svojou konštrukciou zaraďujú medzi bezbariérové systémy.

PLISSE sieťovina sa na rozdiel od rolovacej siete dverovej neroluje, ale je poskladaná na boku siete, systém môže byť zložený z viacerých sietí, ktoré je možné zasúvať podľa želania zákazníka (do jednej strany, do obidvoch strán ako opona a pod..)

Viac v relizáciach

Napíšte nám

Máte záujem o naše produkty alebo máte nejaký dotaz?.

info@okna-zaluzie-zahorie.sk

Zavolajte nám

Pokial máte nejaké otázky a chcete rýchlu odpoveď, neváhajte a zavolajte nám.

+421 903 526 876

Navštívte nás

Naša predajňa je otvorená Utorok, Streda a Štvrtok od 9:00 do 15:00, Pondelok a Piatok len telefonicky

Novoveská 941, 908 41 Šaštín – Stráže-Šaštín