ponuka interiér

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu

Siete prot hmyzu ponúkame vo všetkých možných konštrukčných variantách na všetky typy okien. Siete sú vyrábané z rôznych profilov ,veľa farebných variant s možnosťou lakovania vzorkovníka RAL. Navyše je možné použitie drevoimitácie – lakovanie ,potiahnutie renolitovou fóliou v drevových dekoráciách.

Rám siete vyrobený z extrudovaného hliníkového profilu,sieťovina zaistená gumou. Systém uchytenia sa volí podľa typu profilu a typu okenného rámu. Všetky umožnujú zdelanie siete dolu z okna.

Výhody pevnej okenej siete proti hmyzu:
  • extrudovaný hliníkový rám
  • osadenie bez akéhokoľvek zásahu do okeného rámu
  • vhodné pre vačšinu okených systémov
  • možnosť osadiť rám s kefkovým tesnením pre dokonalé utesnenie
  • široká farebná škála vzorkovníku RAL
  • drevoimitácie podľa aktuálneho vzorkovníku
  • možnosť atypických rozmerov
  • oblúkové aj šikmé prevedenie
Viac v relizáciach

Pevné dverné siete

Pevné dverné siete sú doplnkom moderného bývania, navyše chránia pred otravným hmyzom. Je možné ich osadiť na akékolvek dvere. Jednoduchá konštrukcia a sieťovina zo skleneného vlákna zaručuje dlhú životnosť. Sieťové dvere majú veľa farebných variant s možnosťou lakovania vzorkovníka RAL.

Navyše je možné použitie drevoimitácie – lakovanie ,potiahnutie renolitovou fóliou v drevových dekoráciách. Rám siete vyrobený z extrudovaného hliníkového profilu,sieťovina zaistená gumou. Celá dverná sieť sa montuje na dverný rám pomocou pantov.

Viac v relizáciach

Rolovacie siete proti hmyzu

Rolovacie siete sú dnes štandardným doplňkom zo sortimentu sietí proti hmyzu. Zväčšujú rozsah možnosti riešenia pre vaše okna a dvere .Tam kde sa vyžaduje častá volnosť a priechodnosť, v prípade malého priestoru pre pevné dverové siete , je možné použitie rolovacej siete , sieťovina sa navinie do boxu.

Presná výroba na mieru zabráni vniku hmyzu do interieru. Sú vyrábané v rôznych farebných variáciách. Vďaka navinutia sieťoviny do boxu je zaistená zvýšená životnosť siete po dlhé roky.

Viac v relizáciach

Posuvné sieťové dvere

Posuvné sieťové dvere proti hmyzu sa používajú pre rozmerovo väčšie typy balkonových či vstupných dverí,terás,zimných záhrad, ideálne pre francúzske okná.

Konštrukcia posuvných sietí sa skladá z vonkajšieho rámu a jednej alebo dvoch pojazdných krídiel sieti.Nevyžadujú priestor pre otvorenie.Ich výhodou je veľmi ľahký a tichý chod, príjemné ovládanie a jednoduchá montáž.

Viac v relizáciach

Plissé sieťka

Dverové PLISSE siete sú našim najexkluzívnejším produktom, na ktorý sme patrične hrdí. Tieto siete sa vyznačujú elegantným prevedením a jedinečným technickým spracovaním.

Svojou výnimočnou konštrukciou sú predurčené na veľké plochy (šírka na viac ako 4 metre) a zároveň sa svojou konštrukciou zaraďujú medzi bezbariérové systémy.

PLISSE sieťovina sa na rozdiel od rolovacej siete dverovej neroluje, ale je poskladaná na boku siete, systém môže byť zložený z viacerých sietí, ktoré je možné zasúvať podľa želania zákazníka (do jednej strany, do obidvoch strán ako opona a pod..)

Viac v relizáciach

Napíšte nám

Máte záujem o naše produkty alebo máte nejaký dotaz?.

info@okna-zaluzie-zahorie.sk

Zavolajte nám

Pokial máte nejaké otázky a chcete rýchlu odpoveď, neváhajte a zavolajte nám.

+421 903 526 876

Navštívte nás

Naša predajňa je otvorená Utorok, Streda a Štvrtok od 9:00 do 15:00, Pondelok a Piatok len telefonicky

Novoveská 941, 908 41 Šaštín – Stráže-Šaštín