ponuka exteriér

Markízy

Markízy sú špecifickým tieniacim prvkom hlavne domácností, balkónov či terás, zároveň tak rôznych reštauračných priestorov, kde sa využívajú hlavne pre príjmenú klímu a neopakovateľnu atmosféru, ktorú vie navodiť hlavne markíza.

Prežite príjemné chvíle na balkóne či terase v príjemnom tieni v horúcich letných dňoch s našou markízou. Zaručene vás ochráni pred nepríjemnym slnečným žiarením a vďaka špeciálnej exteriérovej látkovine vám bude slúžiť po celú dobu svojej životnosti. Naše markízy sa vyznačujú kvalitným spracovaním a kvalitnými komponentami, nakoľko máme dlhoročné skúsenosti pri výrobe a montáži markíz a v žiadnom prípade sa nedajú tieto markízy porovnávať použitými komponentami s bežne dostupnými markízami hlavne pri porovnávaní materiálu a ceny z obchodných reťazcov.

Výroba markízy na mieru a široké príslušenstvo zaručuje dodanie produktu v najvyššej možnej kvalite. Odborná montáž je samozrejmosťou.

Výsuvné markízy sú určené pre tienenie terás, záhradných posedení, väčších balkónových plôch a pod. Keďže sa jedná väčšinou o väčšie plochy, musí byť konštrukcia markíz veľmi pevná a odolná.

Látkovina markízy je odvíjaná z osky a napínaná potrebným počtom kĺbových ramien. Samotné ramená markízy sú vybavené silnými pružinami, takže udržujú látku v napnutom stave vo vysunutom „režime“. Pri samotnej montáži si zákazník sám vyberie požadovaný sklon markízy. Pred ochranou pred slnečným žiarením postačuje minimálny sklon, pri požiadavke proti dažďu je nutné nastaviť sklon markízy na minimálne 12 stupňov.

Markíza je vybavená robustnými silnými ramenami, pevným predným profilom a prevodovkou s pomocnou pružinou. Vďaka tomu je predurčená pre každodennú intenzívnu záťaž. Uhol sklonu ramien sa dá pri montáži nastaviť v rozmedzí od 0 do 90 stupňov.

Naša spoločnosť pri montáži používa výhradne overené technologické postupy a všetky markízy sú uchytené o stenustrop pomocou chemických kotviacich prvkov. Pri požiadavke na striešku je možné markízu vybaviť strieškou, ktorá chráni markízu pred poveternostnými vpyvmi v zrolovanom stave.

Farebné prevedenie závisí od želania zákazníka, technik vždy prinesie vzorky s aktuálnymi farebnými možnosťami.

Viac v relizáciach

Napíšte nám

Máte záujem o naše produkty alebo máte nejaký dotaz?.

info@okna-zaluzie-zahorie.sk

Zavolajte nám

Pokial máte nejaké otázky a chcete rýchlu odpoveď, neváhajte a zavolajte nám.

+421 903 526 876

Navštívte nás

Naša predajňa je otvorená Utorok, Streda a Štvrtok od 9:00 do 15:00, Pondelok a Piatok len telefonicky

Novoveská 941, 908 41 Šaštín – Stráže-Šaštín