ponuka interiér

Látkové rolety

Látkové rolety

Pre zákazníkov, ktorí hľadajú niečo iné ako klasické interiérové žalúzie, ponúkame látkové rolety, rolety na strešné okná, prípadne špeciálne zatemňujúce rolety.

Látkové rolety sú vhodným produktom pre každého, kto zvažuje oživenie svojho interiéru, prípadne pre administratívne priestory, kde je potrebné interiér úplne zatemniť buď pre premietanie, prípadne pre iné účely.

Zatemňujúce látky sú určené takisto aj pre školstvo, osvedčili sa ako najrozumnejší spôsob zatemnenia rôznych školiacich priestorov. Na výber má zákazník z množstva látok a z množstva roletiek od základných manuálnych ovládaní až po veľkoplošné riešenia ovládané automatikou a motorickým ovládaním.

Viac v relizáciach

Textilná roletka COLLETE

Elegantná látková roletka s boxom a bočnými krycími lištami. Je určená pre drevené aj plastové okná, vhodná do každého typu interiéru. Ovláda sa guľôčkovou retiazkou. Roletka Collete je okrem základných farieb bielej, hnedej a striebornej, v ponuke aj v imitácii dreva v odtieňoch zlatý dub, svetlý dub, orech, višňa a mahagón. Roletka je určená pre montáž na krídlo okna.

Základná zostava látkovej roletky Collete:
 • Látka: 100 % polyester, výber vzoru a farby podľa vzorkovníka
 • Box: hliníkový profil, farba boxu biela, hnedá, strieborná
 • Držiaky a krytky: plastové, farba biela, hnedá, šedá
 • Krycie lišty: hliníkové, farba biela, hnedá, strieborná
 • Závažie látky: pozinkovaný plech, farba biela, hnedá, strieborná
 • Ovládanie: retiazkové, farba retiazky biela, hnedá, šedá
Viac v relizáciach

Roletky LEGEND pre strešné okná

Moderná roletka s exkluzívnym dizajnom určená do strešných okien. Návin látky je schovaný za hornou lištou. Pri zatiahnutí roletky je látka vedená za hliníkovými bočnými krycími lištami. Ovláda sa pomocou plastového madla umiestneného na závaží látky. Bočné brzdy nasadené na koncoch závažia umožňujú nastavenie látky vo zvolenej polohe.

Okrem základných farieb bielej, hnedej a striebornej sa vyrába aj v dvoch imitáciách dreva.

Roletka LEGEND je určená len pre strešné okná. Montuje sa priskrutkovaním krycej lišty a vodiacich líšt na rám okna.

Základná zostava roletky LEGEND pre strešné okná:
 • Látka: 100 % polyester, výber vzoru a farby podľa vzorkovníka
 • Hriadeľ: hliníkový profil s priemerom 25 mm
 • Box: hliníkový profil, farba boxu biela, hnedá, strieborná
 • Bočná krycia lišta: hliníkový profil, farba biela, hnedá, strieborná, priemer 32 x 25 mm, pri pogumovanej látke 50 x 20 mm
 • Krycie lišty: hliníkový profil, farba biela, hnedá, strieborná
 • Krytky boxu: plastové, farba biela, hnedá, šedáVodiace lišty: hliníkové, farba biela, hnedá, striebornáOvládanie: pružina a madlo
Viac v relizáciach

Textílna roletka JAZZ 19

Látkové roletky sú veľmi vkusným a tiež efektívnym tieniacim prvkom. Dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom. Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia.

Látkové roletky majú niekoľko spôsobov vykonania montáže a to, montáž na stenu, do stropu či do rámu plastového okna, eurookna a strešného okna. Látková roletka JAZZ 19 je vhodná pre rozmer 1500 x 2300mm (š x v) podľa typu látky. Jej prevedenie je bez krytu navinutia, voľne visiace s možnosťou fixácie.

Držiaky, závažia látky a retiazka sú v bielej a hnedej farbe. Konštrukčné riešenie roletky umožňuje rôzne nastavenia výšky stiahnutia látky. Montáž je vykonávaná dvoma spôsobmi pomocou plastových alebo kovových úchytiek – na krídlo a pomocou skrutiek nad okno, do ostenia, na krídlo .

Viac v relizáciach

Textílna roletka JAZZ 25

Látkové roletky sú veľmi vkusným a tiež efektívnym tieniacim prvkom. Dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom.

Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Látkové roletky majú niekoľko spôsobov vykonania montáže a to, montáž na stenu, do stropu či do rámu plastového okna, eurookna.

Látková roletka je vhodná pre rozmer 2000 x 2500mm (š x v) podľa typu látky. Jej prevedenie je bez krytu navinutia, voľne visiace. Držiaky, závažia látky a retiazka sú v desiatich farebných odtieňoch. Konštrukčné riešenie roletky umožňuje rôzne nastavenia výšky stiahnutia látky. Montáž je vykonávaná pomocou skrutiek nad okno, do ostenia, na krídlo.

Viac v relizáciach

Textílna roletka JAZZ 32

Látkové roletky sú veľmi vkusným a tiež efektívnym tieniacim prvkom. Dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom.

Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Látkové roletky majú niekoľko spôsobov vykonania montáže a to, montáž na stenu, do stropu či do rámu plastového okna, eurookna.

Látková roletka je vhodná pre rozmer 3000 x 2500mm (š x v) podľa typu látky. Jej prevedenie je bez krytu navinutia, voľne visiace. Držiaky a retiazka sú v bielej farbe a závažia látky v siedmich farebných odtieňoch. Konštrukčné riešenie roletky umožňuje rôzne nastavenia výšky stiahnutie látky. Montáž je vykonávaná pomocou skrutiek nad okno, do ostenia, na krídlo.

Viac v relizáciach

Napíšte nám

Máte záujem o naše produkty alebo máte nejaký dotaz?.

info@okna-zaluzie-zahorie.sk

Zavolajte nám

Pokial máte nejaké otázky a chcete rýchlu odpoveď, neváhajte a zavolajte nám.

+421 903 526 876

Navštívte nás

Naša predajňa je otvorená Utorok, Streda a Štvrtok od 9:00 do 15:00, Pondelok a Piatok len telefonicky

Novoveská 941, 908 41 Šaštín – Stráže-Šaštín