ponuka exteriér

Garážové brány

Sekčné garážové brány

Sekčné garážové brány patria medzi najobľúbenejšie produkty vo svojej kategórii.. Pre svoje úžitkové vlastnosti, veľký výber variantov panelov a doplnkov sú vhodným riešením pre individuálne požiadavky zákazníka. Sekčný panel tvorí galvanizovaný plech s poplastovaným povrchom. Konštrukciu tvorí galvanizovaná oceľ povrchovo upravená pozinkovaním.

Majú minimálnu hlučnosť a v garáži zaberajú miesto pod stropom, preto je možnosť využiť celý priestor garáže, majú nadštandardné teploizolačné vlastnosti a radia sa medzi najlacnejšiu variantu. Pri výrobe používáme najkvalitnejšie kovanie značky Flexi force, ktorá zabezpečuje dlhú životnosť, tichý a spoľahlivý chod brán.

Viac v relizáciach

Rolovacie garážové brány

Rolovacie garážové brány sú vybavené pohonom, zateplené, bezúdržbové a s pohodlnou manipuláciou. Rolovacie brány s elektrickým pohonom vo všetkých prevedeniach.

Ovládanie brány je zabezpečené pomocou vnútorného spínača a vonkajšieho klúčového spínača, poprípade kodovou klávesnicou alebo diaľkovým ovládačom. V prípade výpadku el. prúdu je možné manuálne otváranie brány použitím kľuky zaistenej zvonka zámkom.

Bezpečné používanie zabezpečuje ochrana proti vydvihnutiu závesu, istením fotobunkou alebo optickou bezpečnostnou lištou. V prípade nájazdu na prekážku sa brána zastaví a spustí sa spätný chod. obr.2

Viac v relizáciach

Napíšte nám

Máte záujem o naše produkty alebo máte nejaký dotaz?.

info@okna-zaluzie-zahorie.sk

Zavolajte nám

Pokial máte nejaké otázky a chcete rýchlu odpoveď, neváhajte a zavolajte nám.

+421 903 526 876

Navštívte nás

Naša predajňa je otvorená Utorok, Streda a Štvrtok od 9:00 do 15:00, Pondelok a Piatok len telefonicky

Novoveská 941, 908 41 Šaštín – Stráže-Šaštín