vyberte si čo vám najviac sedí

Plastové a hliníkové dvere

Priečkové plastové dvere

Plastové vchodové dvere priečkové sú ekonomicky najdostupnejším riešením výberu dverí.Ich výhodou je možnosť kombinácie plných výplní so sklom,alebo môžu byť čisto plné alebo presklenné čo privítajú najmä tí zákazníci,ktorí chcú presvetliť vstupný priestor obydlia.Plastové dvere sú dostupné vo všetkých nami ponúkaných plastových profiloch.

Dekoratívna výplň

Dekoratívne dverové výplne sú viacvrstvové panely zložené z izolačného jadra krytého z obidvoch strán plastovou, HPL, prípadne ALU doskou. Výplň je presklená dvojsklom, prípadne trojsklom a to po celej hrúbke výplne.Všetky materiály používané pri výrobe výplní boli veľmi starostlivo vybrané, podrobené testom a spĺňajú najnáročnejšie požiadavky.Dverové výplne sa vyrábajú z rôznych materiálov, rôznymi technológiami a samozrejme v rôznych vzhľadových prevedeniach.

Výplne osádzame  do vyrobených krídel a rámov všetkých plastových a hliníkových profilov z našej ponuky!Skladajú sa z povrchových dosiek, jadra, presklenia a prípadne sú namontované doplnky, ako klopadlo, či kukátko. Predovšetkým výberu materiálu povrchových dosiek a jadra by ste mali venovať zvýšenú pozornosť.Plastové vchodové dvere ponúkajú širokú škálu prevedení , dekorov aj doplnkov , a preto sa perfektne prispôsobí každému domu .Navyše sú cenovo dostupné, ľahko sa udržujú a ponúkajú dobrú odolnosť aj tepelno – izolačné vlastnosti.

Záleží len na tom, aký typ dverí si vyberiete .

Vzorkovník dekoratívnych výplní pre dvere nájdete tu

Typy dekorativných výplní

BASIC

Plastové vchodové dvere s výplňami Basic sú určené predovšetkým tým, pre ktoré je rozhodujúcim parametrom pri nadobudnutí nových vchodových dverí cena . Basic vám ponúka kvalitné modely , pri ktorých je možné vyberať len z obmedzených variantov a prevedení.

ABS

Plastové vchodové dvere s výplňami ABS – priaznivá cenu z vákuovo lisovaného plastu s dekoratívnym rámikom.

HPL

Vchodové dvere s výplňami HPL sú pevné , stabilné a dobre odolávajú teplu aj poveternostným vplyvom. Na výber je zo širokej škály farieb a dekorov .

ENTRY

Vchodové dvere s výplňami Entry tvoria najvyššiu kategóriu plastových dverí a ako jediné z nich majú vonkajšie prekrytie krídla . Vďaka tomu je ich vzhľad ešte působivější.Nákupom dverí Entry tak získate skvelý dizajn , výbornú výdrž a výborné tepelno – izolačné vlastnosti naraz .

Zistite si aká bude cena

Cenová kalkulácia

Odoslaním tohto formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Zb. Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Napíšte nám

Máte záujem o naše produkty alebo máte nejaký dotaz?.

info@okna-zaluzie-zahorie.sk

Zavolajte nám

Pokial máte nejaké otázky a chcete rýchlu odpoveď, neváhajte a zavolajte nám.

+421 903 526 876

Navštívte nás

Naša predajňa je otvorená Utorok, Streda a Štvrtok od 9:00 do 15:00, Pondelok a Piatok len telefonicky

Novoveská 941, 908 41 Šaštín – Stráže-Šaštín