ponuka interiér

Interiérové žalúzie

Interiérové žalúzie

Horizontálne interiérové žalúzie v celotieniacom prevedení sú štandardným tieniacim prvkom v klasických plastových oknách a v drevených eurooknách. Základným prvkom interiérových žalúzií je vrchný hranatý nosník s 25mm hliníkovými celotieniacimi lamelami.

Horizontálne žalúzie je možné vyrobiť v rôznych farebných odtieňoch od základných farieb až po drevo-imitáciu aj s rôznymi doplnkami, ako napríklad vrchná oblá lišta, prípadne prevodovka a pod.

Všetky farebné prevedenia a typy interiérových žalúzií Vám radi predvedieme priamo u Vás na Vašich oknách, kde si určite vyberiete ten správny farebný odtieň. Zároveň Vám naši technickí pracovníci radi poradia s výberom toho správneho tienenia pre Vaše okno či dvere, kam potrebujete žalúzie montovať.

Viac v relizáciach

Žalúzia ISSO, retiazka PRIM

Najnovší typ ISO žalúzie v našej ponuke. Interiérová strana profilu horného nosníka má zaoblený tvar, ktorý dodáva žalúzii kompaktný elegantný vzhľad. Okrem deviatich RAL odtieňov sa horný nosník dodáva aj v šiestich imitáciách dreva.

Združené retiazkové ovládanie umožňuje naklápanie aj sťahovanie lamiel. Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po bokoch silonovým lankom.

Viac v relizáciach

Žalúzia ISSO, retiazka STANDARD

Moderné a najpredávanejšie typy žalúzií v súčasnosti spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka v oblasti tieniacej techniky. Svojou estetickou úpravou a jednoduchou ovládateľnosťou sú obľúbeným doplnkom kancelárií, škôl, nemocníc, bytov a rodinných domov.

Jednoduché ovládanie guľôčkovou retiazkou zabezpečuje vyťahovanie, sťahovanie a naklápanie lamiel žalúzie. Montujú sa na plastové okná, novšie drevené okná a eurookná.

Ak k tomu pridáme širokú paletu farebných odtieňov nosných rámov (farebné i drevoimitačné), 25mm lamiel (49 farieb a 15 drevoimitácií), lamiel 16mm (7 farieb) je zaručené, že u nás nájdete to, čo pre svoje okná hľadáte a potrebujete.

Viac v relizáciach

Interiérová žalúzia

Interiérové žalúzie sa montujú hlavne na staré kastlíkové okná. S medzisklenými sú si konštrukčne podobné, ale tieto sa montujú už do interiéru. Jej ovládacími prvkami je šnúrka, ktorá umožňuje nastavenie výšky lamiel pomocou brzdy a šesťhranný interiérový ovládač, ktorým sa naklápajú lamely.

Viac v relizáciach

Medzisklenná žalúzia

Medzisklené žalúzie sa montujú medzi sklá starších drevených alebo kastlíkových typov okien. Svojho času boli veľmi obľúbeným doplnkom mnohých bytov a škôl.

S príchodom nových typov okien (plastové a eurookná) boli postupne vytláčané do úzadia, ale i v súčasnej dobe sú súčasťou nášho výrobného procesu.

Viac v relizáciach

Napíšte nám

Máte záujem o naše produkty alebo máte nejaký dotaz?.

info@okna-zaluzie-zahorie.sk

Zavolajte nám

Pokial máte nejaké otázky a chcete rýchlu odpoveď, neváhajte a zavolajte nám.

+421 903 526 876

Navštívte nás

Naša predajňa je otvorená Utorok, Streda a Štvrtok od 9:00 do 15:00, Pondelok a Piatok len telefonicky

Novoveská 941, 908 41 Šaštín – Stráže-Šaštín